Sonografická ambulancia

Ďalšie ambulancie

Užitočné info

Vážení klienti,

vítame Vás na stránkach sonografickej ambulancie SPINN clinic. Sonografická ambulancia SPINN clinic v  Ružomberku sa špecializuje na diagnostiku metódou ultrasonografie. Úzko spolupracujeme aj s Centrom diagnostických metód SPINN, s Ambulanciou magnetickej rezonancie.

Vysokoodbornou lekárskou základňou, prístrojovým vybavením a maximálnou spokojnosťou klientov sa ambulancia radí k špičkovým Sonografickým ambulanciám na Slovensku.

Sonografické vyšetrenie Vám rád urobí MUDr. Ľubomír Kočner, lekár s 32 ročnou praou v odbore, výborný sonografista a odborný garant v odbore rádiológia na Klinike SPINN. Odborníčkou na ultrasonografickú diagnostiku prsníkov na našej klinike MUDr. Jana Ondroušková. Pokiaľ sa rozhodnete pre našu sonografickú ambulanciu, rýchlo zistíte, že výborný lerár, nový sonografický prístroj a veľká časová flexibilita sú na nezaplatenie.

Sonografická ambulancia SPINN sa nachádza v priestoroch  SPINN clinic na ulici Plavisko 7 v  Ružomberku. Je situovaná na druhom poschodí. Prístup je bezbariérový. Akýkoľvek pohyb s invalidným vozíkom je aj v priestoroch ambulancie bezproblémový. Priestory sú klimatizované a monitorované bezpečnostným kamerovým systémom.

Vzhľadom na skutočnosť, že vyšetrenie sa nevykonáva na počkanie, je potrebné sa na vyšetrenie či zákrok objednať.

Sonografická ambulancia SPINN nie je zmluvným partnerom zdravotných poisťovní. Poplatky s riadia aktuálnym cenníkom.

 Dámy nezabúdajte na prevenciu

Dámy nezabúdajte na prevenciu

Užitočné info

Ruku na srdce, absolvovala som už odborné vyšetrenie prsníkov?

Sonografická ambulancia SPINN Vám ponúka nasledovné služby

Užitočné info

Sonografická ambulancia SPINN Vám ponúka nasledovné služby

Prečítajte si viac v blogu >