Pripravujeme

Ďalšie ambulancie

Užitočné info

Vážení klienti,

vítame Vás na stránkach Očného laserového centra SPINN. Očné laserové centrum SPINN v Ružomberku sa venuje refrakčnej chirurugii excimerovým laserom. Špecializujeme sa teda na odstraňovanie okuliarov alebo kontaktných šošoviek do diaľky. Krátkozrakosť alebo astigmatizmus? Žiadny problém!

Najmodernejšou technológiou, vysokoodbornou lekárskou základňou a v neposlednom rade maximálnou spokojnosťou klientov sa spoločnosť radí k špičkovým očným centrám v regióne strednej Európy. Pokiaľ sa rozhodnete pre naše centrum, uvidíte, čo ste doteraz nevideli. Súčasťou očného laserového centra je aj očná ambulancia, vybavená špičkovými diagnostickými prístrojmi od renomovaných svetových výrobcov. Ambulancia však slúži výhradne na účely predoperačných vyšetrení, konzultácií spojených s operáciou excimerovým laserom a pooperačných kontrol. Objednanie sa na predoperačné vyšetrenie alebo na konzultáciu s MUDr. Jánom Čuvalom, PhD. je možné prostredníctvom nášho call centra na bezplatnom telefónnom čísle 0800 222 220, ktoré funguje denne od 8:00 do 17:00. Návšteva je možná len po predchádzajúcom dohodnutí termínu. Všetky výkony sú plne hradené zo strany pacienta. Očné laserové centrum SPINN nie je zmluvným partnerom zdravotných poisťovní.

Kedy zaklopať na ordináciu očnému lekárovi?

Kedy zaklopať na ordináciu očnému lekárovi?

Užitočné info

Prvá očná preventívna prehliadka sa začína po narodení dieťatka, ďalšie by ste mali s ním absolvovať vo veku jedného, troch a šiestich rokov.

Zelený zákal – tichý zabijak zraku

Zelený zákal – tichý zabijak zraku

Užitočné info

Glaukóm je očné ochorenie, ktoré má spojitosť s hromadením vnútro očnej tekutiny. Práve to zvyšuje očný tlak a môže poškodiť nerv, ktorý prenáša zrakové informácie do mozgu. A dôsledok? Postupné „odchádzanie“ zraku.

Časté otázky

Užitočné info

Časté otázky

Prečítajte si viac v blogu >