Neurologická ambulancia

Ďalšie ambulancie

Užitočné info

Vážení klienti,

vítame Vás na stránkach neurologickej ambulancie SPINN clinic. Neurologická ambulancia SPINN clinic v Ružomberku sa špecializuje na neurologické ochorenia - bolesť chrbta s, alebo bez vyžarovania do končatín, závraty, ochorenia periférnych nervov a svalov, záchvatové a neurodegeneratívne ochorenia. Úzko spolupracujeme s ortopedickou ambulanciou SPINN clinic a aj s Centrom diagnostických metód SPINN, s Ambulanciou magnetickej rezonancie. Bolí vás chrbát či končatiny? Žiadny problém!

Vysokoodbornou lekárskou základňou, prístrojovým vybavením a maximálnou spokojnosťou klientov sa ambulancia radí k špičkovým neurologickým ambulanciám na Slovensku. Ako jediná neurologická ambulancia na Slovensku disponuje vlastným ultrazvukovým prístrojom a vlastnou magnetickou rezonanciou. Pokiaľ sa rozhodnete pre našu ambulanciu, neoľutujete.

Neurologická ambulancia SPINN sa nachádza v priestoroch SPINN clinic na ulici Plavisko 7 v Ružomberku. Je situovaná na druhom poschodí. Prístup je bezbariérový. Akýkoľvek pohyb s invalidným vozíkom je v priestoroch ambulancie bezproblémový. Priestory sú klimatizované a monitorované bezpečnostným kamerovým systémom. Vzhľadom na skutočnosť, že vyšetrenie sa nevykonáva na počkanie, je potrebné sa na vyšetrenie či zákrok objednať.

Prečítajte si viac v blogu >