Magnetická rezonancia (MR)

Ďalšie ambulancie

Užitočné info

Vážení klienti,

vítame Vás na stránkach Centra diagnostických metód SPINN clinic. Centrum diagnostických metód SPINN v Ružomberku sa venuje diagnostike ochorení pohybového aparátu človeka metódou magnetickej rezonancie. Špecializujeme sa teda na vyšetrenia kĺbov a chrbtice tou najmodernejšou metódou. Bolesti kolien, vyvrtnutý členok alebo bolesť krčnej chrbtice? Žiadny problém!

Najmodernejšou technológiou, vysokoodbornou lekárskou základňou a v neposlednom rade maximálnou spokojnosťou klientov sa spoločnosť radí k špičkovým diagnostickým centrám so špecializáciou na muskuloskeletálne problémy v regióne strednej Európy. Pokiaľ sa rozhodnete prenaše centrum, rýchlo zistíte, že pohyb je radosť! Ambulancia magnetickej rezonancie Centra diagnostických metód SPINN sa nachádza na ulici Plavisko 7 v Ružomberku. Je situovaná na druhom poschodí. Prístup je bezbariérový. Akýkoľvek pohyb s invalidným vozíkom je v priestoroch ambulancie bezproblémový. Priestory sú plne klimatizované a monitorované bezpečnostným kamerovým systémom.

Vzhľadom na skutočnosť, že vyšetrenie sa nevykonáva na počkanie, je potrebné sa na zákrok objednať. Objednanie je možné buď osobne, alebo telefonicky na telefónnom čísle 0903 701 341. Prevádzkové hodiny ambulancie sú v Pondelok až Piatok od 7:00 do 15:00. Keďže prednostné vyšetrenia a vyšetrenia na vlastnú žiadosť vykonávame mimo prevádzkových hodín ambulancie je pravdepodobné, že nás nájdete v ambulancii každý pracovný deň od 7:00 do 20:00.Výsledky vyšetrenia je možné si prevziať osobne a to výhradne v pracovných dňoch od 7:00 do 15:00. Podmienky, kedy je možné vykonať vyšetrenie prednostne sú v sekcii Cenník.

 

a

Je magnetická rezonancia škodlivá?

Je magnetická rezonancia škodlivá?

Užitočné info

Jedným z druhov vyšetrení, ktoré na našej klinike ponúkame je vyšetrenie magnetickou rezonanciou. Pre lepšie objasnenie princípu, častých otázok ponúkame nasledovný príspevok.

Časté otázky

Užitočné info

Jediným absolútnym obmedzením je kardiostimulátor. Vyšetrenie môžu obmedziť aj kovové svorky po operácii mozgu či ciev, kovové kĺbne náhrady, kovové dlahy, srdcové chlopne..

Poskytované vyšetrenia

Užitočné info

Poskytované vyšetrenia

Prečítajte si viac v blogu >