Detská endokrinologická amb.

Ďalšie ambulancie

Užitočné info

Vážení klienti,

vítame vás na stránke konzultačnej detskej endokrinologickej ambulancie SPINN clinic. Konzultačná detská endokrinologická ambulancia sa špecializuje na konzultácie detských a dorastových pacientov s ochoreniami štítnej žľazy a príštitných teliesok, s poruchami funkcie hypofýzy ( nízky alebo vysoký vzrast, predčasná, alebo oneskorená puberta, poruchy menštruácie ), kôry i drene nadobličiek ( hyper alebo hypokorticizmus, adrenogenitálny syndróm, feochromocytóm),  poruchami funkcie gonád ( vaječníky, semenníky ) a hirzutizmom ( nadmerné ochlpenie).

Pri vyšetrení úzko spolupracujeme s ostatnými ambulanciami SPINN clinic ( očnou, neurologickou, neurochirurgickou a ambulanciou lekárskej kozmetiky)  i s Centrom diagnostikých metód SPINN.

Detská endokrinologická ambulancia SPINN clinic sa nachádza v budove SPINN clinic na ulici Plavisko 7 v Ružomberku. sa nachádza v priestoroch SPINN clinic na ulici Plavisko 7 v Ružomberku. Je situovaná na druhom poschodí. Prístup je bezbariérový. Akýkoľvek pohyb s invalidným vozíkom je v priestoroch ambulancie bezproblémový. Priestory sú klimatizované a monitorované bezpečnostným kamerovým systémom.

Na vyšetrenie je potrebné sa telefonicky objednať na 0800 222 220.

Detská endokrinologická ambulancia SPINN nie je zmluvným partnerom zdravotných poisťovní. Poplatky sa riadia aktuálnym cenníkom.