Ambulancie

Ďalšie ambulancie

Magnetická rezonancia (MR)

Vážení klienti,

vítame Vás na stránkach Centra diagnostických metód  SPINN clinic. Centrum diagnostických metód na SPINN clinic v Ružomberku sa venuje diagnostike ochorení pohybového aparátu človeka metódou magnetickej rezonancie. Špecializujeme sa teda na vyšetrenia kĺbov a chrbtice tou najmodernejšou metódou. Bolesti kolien, vyvrtnutý členok alebo bolesť krčnej chrbtice? Žiadny problém!

Najmodernejšou technológiou, vysokoodbornou lekárskou základňou a v neposlednom rade maximálnou spokojnosťou klientov sa spoločnosť radí k špičkovým diagnostickým centrám so špecializáciou na muskuloskeletálne problémy v regióne strednej Európy. Pokiaľ sa rozhodnete prenaše centrum, rýchlo zistíte, že pohyb je radosť! Ambulancia magnetickej rezonancie Centra diagnostických metód SPINN clinic sa nachádza na ulici Plavisko 7 v Ružomberku. Je situovaná na druhom podlaží 5 podlažnej budovy. Prístup je bezbariérový. Akýkoľvek pohyb s invalidným vozíkom je aj v priestoroch ambulancie bezproblémový. Priestory sú plne klimatizované a monitorované bezpečnostným kamerovým systémom.

Vzhľadom na skutočnosť, že vyšetrenie sa nevykonáva na počkanie, je potrebné sa na zákrok objednať. Objednanie je možné buď osobne, alebo telefonicky na telefónnom čísle 0903 701 341. Prevádzkové hodiny ambulancie sú v Pondelok až Piatok od 7:00 do 15:00. Keďže prednostné vyšetrenia a vyšetrenia na vlastnú žiadosť vykonávame mimo prevádzkových hodín ambulancie je pravdepodobné, že nás nájdete v ambulancii každý pracovný deň od 7:00 do 20:00.Výsledky vyšetrenia je možné si prevziať osobne a to výhradne v pracovných dňoch od 7:00 do 15:00. Podmienky, kedy je možné vykonať vyšetrenie prednostne sú v sekcii Cenník.

 

Je magnetická rezonancia škodlivá?

Je magnetická rezonancia škodlivá?

Magnetická rezonancia (MR)

Jedným z druhov vyšetrení, ktoré na našej klinike ponúkame je vyšetrenie magnetickou rezonanciou. Pre lepšie objasnenie princípu, častých otázok ponúkame nasledovný príspevok.

Prečítajte si viac v blogu >