Sonografická ambulancia

Ďalšie ambulancie

Užitočné info

Vážení klienti,

vítame Vás na stránkach sonografickej ambulancie SPINN. Sonografická ambulancia SPINN v Likavke pri Ružomberku sa špecializuje na diagnostiku metódou ultrasonografie. Úzko spolupracujeme aj s Centrom diagnostických metód SPINN, s Ambulanciou magnetickej rezonancie.

Vysokoodbornou lekárskou základňou, prístrojovým vybavením a maximálnou spokojnosťou klientov sa ambulancia radí k špičkovým Sonografickým ambulanciám na Slovensku.

Sonografické vyšetrenie Vám rád urobí MUDr. Ľubomír Kočner, lekár s 32 ročnou praou v odbore, výborný sonografista a odborný garant v odbore rádiológia na Klinike SPINN. Odborníčkou na ultrasonografickú diagnostiku prsníkov na našej klinike MUDr. Jana Ondroušková. Pokiaľ sa rozhodnete pre našu sonografickú ambulanciu, rýchlo zistíte, že výborný lerár, nový sonografický prístroj a veľká časová flexibilita sú na nezaplatenie.

Sonografická ambulancia SPINN sa nachádza v priestoroch Centra diagnostických metód SPINN na ulici J. Kačku 4 v Likavke pri Ružomberku. Je situovaná na prvom zvýšenom podlaží dvojpodlažnej budovy. Prístup je po piatich schodoch teda nie je bezbariérový. Akýkoľvek pohyb s invalidným vozíkom je však v priestoroch ambulancie bezproblémový. Priestory sú klimatizované a monitorované bezpečnostným kamerovým systémom.

Vzhľadom na skutočnosť, že vyšetrenie sa nevykonáva na počkanie, je potrebné sa na vyšetrenie či zákrok objednať.

Sonografická ambulancia SPINN nie je zmluvným partnerom zdravotných poisťovní. Poplatky s riadia aktuálnym cenníkom.

 Dámy nezabúdajte na prevenciu

Dámy nezabúdajte na prevenciu

Užitočné info

Ruku na srdce, absolvovala som už odborné vyšetrenie prsníkov?

Sonografická ambulancia SPINN Vám ponúka nasledovné služby

Užitočné info

Sonografická ambulancia SPINN Vám ponúka nasledovné služby

Prečítajte si viac v blogu >

Aktuálne a užitočné informácie emailom

Prihláste sa k nášmu newsletteru a my Vám budeme pravidelne posielať aktuálne informácie a užitočné články priamo do vašej emailovej schránky.

Vaša emailová adresa je v bezpečí, nikomu ju nepredáme a zašleme vám len to, čo ste si vyžiadali.