Ortopedická ambulancia

Ďalšie ambulancie

Užitočné info

Vážení klienti,

vítame Vás na stránkach ortopedickej ambulancie SPINN. Ortopedická ambulancia SPINN v Likavke pri Ružomberku sa špecializuje na ochorenia muskulo-skeletálneho aparátu. Úzko spolupracujeme aj s Centrom diagnostických metód SPINN, s Ambulanciou magnetickej rezonancie. Bolesť kolena, členku či chrbtice ? Žiadny problém!

Vysokoodbornou lekárskou základňou, prístrojovým vybavením a maximálnou spokojnosťou klientov sa ambulancia radí k špičkovým ortopedickým ambulanciám na Slovensku. Ako jediná ortopedická ambulancia na Slovensku disponuje vlastným ultrazvukovým prístrojom a vlastnou magnetickou rezonanciou. Pokiaľ sa rozhodnete pre našu ambulanciu, rýchlo zistíte, že pohyb je radosť.

Ortopedická ambulancia SPINN sa nachádza v priestoroch Centra diagnostických metód SPINN na ulici J. Kačku 4 v Likavke pri Ružomberku. Je situovaná na prvom zvýšenom podlaží dvojpodlažnej budovy. Prístup je po piatich schodoch teda nie je bezbariérový. Akýkoľvek pohyb s invalidným vozíkom je však v priestoroch ambulancie bezproblémový. Priestory sú klimatizované a monitorované bezpečnostným kamerovým systémom.

Vzhľadom na skutočnosť, že vyšetrenie sa nevykonáva na počkanie, je potrebné sa na vyšetrenie či zákrok objednať.

Ortopedická ambulancia SPINN Vám ponúka nasledovné služby

Užitočné info

Ortopedická ambulancia SPINN Vám ponúka nasledovné služby

Prečítajte si viac v blogu >

Aktuálne a užitočné informácie emailom

Prihláste sa k nášmu newsletteru a my Vám budeme pravidelne posielať aktuálne informácie a užitočné články priamo do vašej emailovej schránky.

Vaša emailová adresa je v bezpečí, nikomu ju nepredáme a zašleme vám len to, čo ste si vyžiadali.