Oftalmologická ambulancia

Ďalšie ambulancie

Užitočné info

Vážení klienti,

vítame Vás na stránkach oftalmologickej ambulancie SPINN. Oftalmologická ambulancia SPINN v Ružomberku vyplnila dieru na trhu, ktorá vznikla nedostatkom dostatočného počtu vysokokvalitných odborných oftalmologických ambulancií. Úzko spolupracujeme aj s Očným laserovým centrom SPINN. Očné ochorenie, preventívna prehliadka či nesprávne okuliare? Žiadny problém! Najmodernejšou technológiou, vysokoodbornou lekárskou základňou a v neposlednom rade maximálnou spokojnosťou klientov sa ambulancia radí k špičkovým očným ambulanciám na Slovensku. Pokiaľ sa rozhodnete pre našu ambulanciu, uvidíte, čo ste doteraz nevideli.

Oftalmologická ambulancia SPINN sa nachádza v priestoroch Očného laserového centra SPINN v Ružomberku. Ambulancia je na Madačovej ulici 1A, na treťom poschodí. Prístup a celý interiér je bezbariérový. Ambulancia funguje pod vedením MUDr. Sidónie Sivákovej, hlavnej lekárky oftalmologickej ambulancie SPINN. Ambulancia je vybavená najmodernejšou technológiou, čo nám umožňuje rýchlu a presnú diagnostiku Vášho problému s prese cielenou a účinnou liečbou.

Oftalmologická ambulancia SPINN Vám ponúka nasledovné služby

Oftalmologická ambulancia SPINN Vám ponúka nasledovné služby

Užitočné info

Oftalmologická ambulancia SPINN Vám ponúka nasledovné služby

Prečítajte si viac v blogu >

Aktuálne a užitočné informácie emailom

Prihláste sa k nášmu newsletteru a my Vám budeme pravidelne posielať aktuálne informácie a užitočné články priamo do vašej emailovej schránky.

Vaša emailová adresa je v bezpečí, nikomu ju nepredáme a zašleme vám len to, čo ste si vyžiadali.