Neurologická ambulancia

Ďalšie ambulancie

Užitočné info

Vážení klienti,

vítame Vás na stránkach neurologickej ambulancie SPINN. Neurologická ambulancia SPINN v Likavke pri Ružomberku sa špecializuje na neurologické ochorenia - bolesť chrbta s, alebo bez vyžarovania do končatín, bolesť hlavy, závraty, ochorenia periférnych nervov a svalov, záchvatové, neurodegeneratívne ochorenia a stavy po cievnych mozgových príhodách. Úzko spolupracujeme s ortopedickou ambulanciou SPINN a aj s Centrom diagnostických metód SPINN, s Ambulanciou magnetickej rezonancie. Bolí vás chrbát, končatiny či hlava? Žiadny problém!

Vysokoodbornou lekárskou základňou, prístrojovým vybavením a maximálnou spokojnosťou klientov sa ambulancia radí k špičkovým neurologickým ambulanciám na Slovensku. Ako jediná neurologická ambulancia na Slovensku disponuje vlastným ultrazvukovým prístrojom a vlastnou magnetickou rezonanciou. Pokiaľ sa rozhodnete pre našu ambulanciu, neoľutujete.

Neurologická ambulancia SPINN sa nachádza v priestoroch Centra diagnostických metód SPINN na ulici J. Kačku 4 v Likavke pri Ružomberku. Je situovaná na prvom zvýšenom podlaží dvojpodlažnej budovy. Prístup je po piatich schodoch teda nie je bezbariérový. Akýkoľvek pohyb s invalidným vozíkom je však v priestoroch ambulancie bezproblémový. Priestory sú klimatizované a monitorované bezpečnostným kamerovým systémom. Vzhľadom na skutočnosť, že vyšetrenie sa nevykonáva na počkanie, je potrebné sa na vyšetrenie či zákrok objednať.

Prečítajte si viac v blogu >

Aktuálne a užitočné informácie emailom

Prihláste sa k nášmu newsletteru a my Vám budeme pravidelne posielať aktuálne informácie a užitočné články priamo do vašej emailovej schránky.

Vaša emailová adresa je v bezpečí, nikomu ju nepredáme a zašleme vám len to, čo ste si vyžiadali.