Lekárska kozmetika Dig. dermatoskop

Ďalšie ambulancie

Užitočné info

Vážení klienti,

vítame Vás na stránkach Ambulancie lekárskej kozmetiky SPINN clinic. Ambulancia lekárskej kozmetiky SPINN clinic v Ružomberku sa špecializuje na diagnostiku problémových znamienok celotelovým digitálnym dermatoskopom, trvalú depiláciu diódovým laserom a aplikáciu výplňových materiálov. Zákroky na našej ambulancii vykonávajú lekári, teda ste ošetrení na maximálnej možnej odbornej úrovni.

Vysokoodbornou lekárskou základňou, prístrojovým vybavením a maximálnou spokojnosťou klientov sa ambulancia radí k špičkovým ambulanciám lekárskej kozmetiky  na Slovensku.

Pokiaľ sa rozhodnete pre našu ambulanciu lekárskej kozmetiky, rýchlo zistíte, že výborný lekár, nové špičkové prístroje a veľká časová flexibilita sú na nezaplatenie.

Ambulancia lekárskej kozmetiky SPINN clinic sa nachádza v budove SPINN clinic na ulici Plavisko 7 v Ružomberku.  Je situovaná na druhom poschodí. Prístup je bezbariérový. Akýkoľvek pohyb s invalidným vozíkom je v priestoroch ambulancie bezproblémový. Priestory sú klimatizované a monitorované bezpečnostným kamerovým systémom.

Vzhľadom na skutočnosť, že vyšetrenie sa nevykonáva na počkanie, je potrebné sa na vyšetrenie či zákrok objednať.

Ambulancia lekárskej kozmetiky SPINN clinic nie je zmluvným partnerom zdravotných poisťovní. Poplatky sa riadia aktuálnym cenníkom. 

Tehotenstvo a dojčenie sú kontraindikáciou ku každému zákroku na ambulancii lekárskej kozmetiky okrem vyšetrenia celotelovým digitálnym dermatoskopom.

Ambulancia lekárkskej kozmetiky poskytuje nasledovné služby

Ambulancia lekárkskej kozmetiky poskytuje nasledovné služby

Užitočné info

Prečítajte si viac o poskytovaných službách

VYŠETRENIE DERMATOSKOPOM

Vyšetrenie dermatoskopom

Užitočné info

Dokonalá prevencia vzniku rakoviny kože

Trvalá depilácia diódovým laserom

Trvalá epilácia

Užitočné info

Jediná skutočne účinná trvalá epilácia diódovým laserom EPILIA RF

APLIKÁCIA VÝPLŇOVÝCH IMPLANTÁTOV

APLIKÁCIA VÝPLŇOVÝCH IMPLANTÁTOV

Užitočné info

Kyselina hyalurónová, skinbooster, botulotoxín, mezoterapia

Prečítajte si viac v blogu >

Aktuálne a užitočné informácie emailom

Prihláste sa k nášmu newsletteru a my Vám budeme pravidelne posielať aktuálne informácie a užitočné články priamo do vašej emailovej schránky.

Vaša emailová adresa je v bezpečí, nikomu ju nepredáme a zašleme vám len to, čo ste si vyžiadali.