Detská endokrinologická amb.

Ďalšie ambulancie

Užitočné info

Vážení klienti,

vítame vás na stránke konzultačnej detskej endokrinologickej ambulancie SPINN clinic. Konzultačná detská endokrinologická ambulancia sa špecializuje na konzultácie detských a dorastových pacientov s ochoreniami štítnej žľazy a príštitných teliesok, s poruchami funkcie hypofýzy ( nízky alebo vysoký vzrast, predčasná, alebo oneskorená puberta, poruchy menštruácie ), kôry i drene nadobličiek ( hyper alebo hypokorticizmus, adrenogenitálny syndróm, feochromocytóm),  poruchami funkcie gonád ( vaječníky, semenníky ) a hirzutizmom ( nadmerné ochlpenie).

Pri vyšetrení úzko spolupracujeme s ostatnými ambulanciami SPINN clinic ( očnou, neurologickou, neurochirurgickou a ambulanciou lekárskej kozmetiky)  i s Centrom diagnostikých metód SPINN.

Detská endokrinologická ambulancia SPINN clinic sa nachádza v budove SPINN clinic na ulici Plavisko 7 v Ružomberku. sa nachádza v priestoroch SPINN clinic na ulici Plavisko 7 v Ružomberku. Je situovaná na druhom poschodí. Prístup je bezbariérový. Akýkoľvek pohyb s invalidným vozíkom je v priestoroch ambulancie bezproblémový. Priestory sú klimatizované a monitorované bezpečnostným kamerovým systémom.

Na vyšetrenie je potrebné sa telefonicky objednať na 0800 222 220.

Detská endokrinologická ambulancia SPINN nie je zmluvným partnerom zdravotných poisťovní. Poplatky sa riadia aktuálnym cenníkom.

Aktuálne a užitočné informácie emailom

Prihláste sa k nášmu newsletteru a my Vám budeme pravidelne posielať aktuálne informácie a užitočné články priamo do vašej emailovej schránky.

Vaša emailová adresa je v bezpečí, nikomu ju nepredáme a zašleme vám len to, čo ste si vyžiadali.