Ošetrenie AquaClean

AquaClean

 

Ošetrenie prístrojom AquaClean je ošetrenie pomocou podtlaku a špeciálnych roztokov, ktoré vyplavia z hlbokých pórov pokožky nečistoty, mikroorganizmy, kožný maz  a odumreté bunky. Výsledkom je jasnejšia, čistejšia a vyhladenejšia pleť bez podráždenia. Je to príjemné ošetrenie, ktoré má okamžité výsledky bez vedľajších účinkov a hojenia. Klienti popisujú toto ošetrenie dokonca ako relaxačné. Poradí si s rozšírenými pórmi, jazvami, drobným zrnitým akné, zmiešanou až mastnou pokožkou, kožnými nedostatkami a hrubou pokožkou, zvýšenou mazotvorbou, povrchovými drobnými vráskami, povrchovými pigmentovými škvrnami a s pleťou poškodenou slnkom.

 

Ošetrenie AquaClean pozostáva z  viacero čiastkových ošetrení. Ideálny efekt dosiahneme pri absolvovaní všetkých troch krokov. 

 

Diamantová mikrodermabrázia

Diamantová mikrodermabrázia je nenáročné ošetrenie pozostávajúce z obrusovania povrchových vrstiev pokožky špeciálnou diamantovou hlavicou, čím dochádza k produkcii nových kožných buniek, k stimulácií tvorby kolagénu, k hĺbkovému prečisteniu pórov a k celkovému zlepšeniu štruktúry pokožky. Táto časť trvá 10 minút.

 

Samotné ošetrenie špeciálnymi roztokmi a podtlakom

Najskôr pomocou roztoku s obsahom kyseliny mliečnej odstránime z hlbších pórov maz a zoxidované odpadové látky, potom pleť ošetríme pomocou daľšieho roztoku s obsahom kyseliny salicylovej, ktorá rozpúšťa zoxidovanú odumretú kožu a zároveň upokojuje akné, vyrážky a iné kožné problémy. Túto fázu ošetrenia ukončíme roztokom 
sextraktom Poriuiaca leracea, ktorý dopĺňa do pokožky živiny a pleť hĺbkovo hydratuje. Ideálnu distribúciu roztokov do pokožky zabezpečí špirálovité prúdenie Vortex trysiek, ktoré sa líšia veľkosťou i tvrdosťou, vďaka čomu si ošetrenie poradí s každým typom pleti. Roztoky sú na tvár vstrekované rotačným spôsobom tzv. Vortex tryskami, čím sa zabezpečí hlbšie preniknutie do pokožky, rovnakým spôsobom odchádzajú z pokožky aj odpadové látky do odpadovej nádobky - kožný maz, odumretá koža, mikroorganizmy, podtlak je možné nastaviť do 10 úrovní.

 

Elektroporácia

Elektroporácia je pôsobenie elektrických impulzov, ktoré sú schopné preniknúť cez vrchnú vrstvu pokožky a ďalej do bunkovej membrány, kde vytvoria tkz. kanáliky. Elektroporáciou sa dostávajú účinné kozmetické látky priamo tam, kam kde je to najviac potrebné. Súčasne dochádza pôsobením elektrického impulzu ku stimulácii lymfy, tonizácia svalstva, a vpravenie aktívnych látok priamo do dermis. Taktiež zlepšuje aktívne dodávanie kyslíka do buniek, čo zlepšuje celkový metabolizmus pokožky.

 

 

Ošetrenie je možné absolvovať celoročne, odporúčajú sa však pravidelné návštevy, ideálne každé dva týždne.

 

Ošetrenie  AquaClean však nie je určené pre všetkých. Neodporúčame ho absolvovať v nasledujúcich prípadoch, respektíve diagnózach:

 

* bakteriálna a vírusová infekcia v ošetrovanej oblasti,

* aktívny herpes labialis,

* akné v zapálenom štádiu,

* rosacea,

* rakovina kože,

* rozšírené žilky na tvári,

* užívanie liekov proti zrážanlivosti,

* vírusové bradavice,

* hepatitída, AIDS,

* náchylnosť na koloidné jazvy alebo ich prítomnosť.