APLIKÁCIA VÝPLŇOVÝCH IMPLANTÁTOV

29.11.2016 Zobraziť všetky články Zdielať na facebook Zdielať na twitter

APLIKÁCIA VÝPLŇOVÝCH IMPLANTÁTOV

Aplikácia kyseliny hyaluronovej

Kyselina hyaluronová je látka telu vlastná a využíva sa v rôznych oblastiach medicíny. Svoje uplatnenie našla aj v estetickej dermatológii. Aplikuje sa jednotlivo do vrások, ale pri aplikáciách do hlbších štruktúr na tvári dochádza k liftingovému efektu. Vedľajšími benefitmi je rehydratácia pokožky a novotvorba kolagénu v ošetrovanej oblasti.  Medzi najčastejšie zákroky patria korekcie vrások, výplne v oblasti líc, korekcie asymetrií tváre,  modelácia pier, ústnych kútikov, korekcia kruhov pod očami, vyhladenie vrások na krku, dekolte, či chrbtoch rúk. Efekt je viditeľný okamžite. Na klinike SPINN sa používajú preparáty najvyššej kvality, a preto je výsledok dlhotrvajúci. Pred každou aplikáciou je potrebná konzultácia s lekárom, ktorý vyberá vhodný typ kyseliny, keďže kyseliny majú rôznu hutnosť a rôznu schopnosť viazať vodu.

Aplikácia botulotoxínu

Botulotoxín, tiež známy pod skráteným pojmom botox, sa v medicíne používa už viac ako dvadsať rokov. Aplikujú ho neurológovia, očný lekári, v poslednej dobe prichádza do popredia predovšetkým na korekciu mimických vrások dermatológmi. Aplikuje sa priamo do svalu, ktorý ovplyvňuje mimiku v danej oblasti. Blokuje prenos informácie na nervovo-svalovom spojení, čo vnímame ako zníženú mimiku, vrásky sa neprehlbujú a dochádza k ich vyrovnaniu. Efekt je viditeľný približne tri dni po aplikácii, najneskôr do dvoch týždňov. Botulotoxín sa využíva aj na liečbu nadmerného potenia v oblasti podpazušia, dlaní a stupají.

Aplikácia kyseliny hyaluronovej metódou „Skinboosters“

Ide o metódu ošetrenia pleti za pomoci Vital Injectora, ktorý je riadení počítačom a je určený k plošnej aplikácii kyseliny hyaluronovej do pleti. Touto technikou sa dá dosiahnuť omladenie pokožky, a to vyhladením jemných vrások, zvýši sa hydratácia pleti, zlepší sa elasticita pokožky. Týmto prístrojom sa dosahuje presné dávkovanie kyseliny hyaluronovej do požadovanej hĺbky. Efekt po aplikácii okamžite viditeľný a dlhodobý. Ošetrenie je vhodné pre všetky vekové kategórie. Najčastejšie ošetrované oblasti sú vrásky nad hornou perou, líca, okolie očí, okrem tváre sa táto metóda využíva na zlepšenie kvality pokožky a jej omladenie v oblasti krku, dekoltu a chrbtoch rúk.

Mezoterapia

Mezoterapia je ošetrenie pleti, pri ktorom sa zavádzajú revitalizačné látky ako je kyselina hyaluronová, vitamíny a minerály do kože pomocou povrchových mikrovpichov. Výsledkom je hydratácia kože, tvorba elastínu a kolagénu, čo vidíme ako pevnejšiu, elastickejšiu, žiarivejšiu pokožku a celkový omladzujúci stav. Ošetrujú sa oblasti tváre, krku, dekoltu, ale aj chrbtov rúk. Ideálny efekt sa dosiahne po viacerých opakovaniach, minimálne 4-krát po sebe.